Благодійність

Благодійність – універсальна загальнолюдська цінність, один з найважливіших атрибутів громадянського суспільства, а в сьогоднішніх умовах – це усвідомлена необхідність для кожної компанії, як і потреба для кожного громадянина.

Благодійність у діяльності компанії АГРОХІМПРОДУКТ закладена від витоків – її засновником Віталієм Лисенком. І це не тільки виконання місії на рівні компанії, а й особистий внесок співробітників компанії.

Один з основоположних принципів компанії – «Бути соціально-відповідальними, піклуватись про добробут суспільства і захист навколишнього середовища».

Вже багато років компанія АГРОХІМПРОДУКТ підтверджує репутацію соціально відповідальної компанії, з готовністю надаючи допомогу тим, хто справді її потребує.

В усіх регіонах, де є представництва АГРОХІМПРОДУКТ, компанія робить зусилля для поліпшення життя суспільства, в якому працює. Підтвердження тому – соціальні ініціативи компанії, спрямовані на вирішення громадських проблем, з якими стикається суспільство, і насамперед:

  • допомога учасникам АТО та їх сім’ям;
  • школи та дитячі садочки;
  • підтримка багатодітних, малозабезпечених сімей та людей похилого віку;
  • культура та спорт;
  • адресні допомоги;
  • сприяння розвитку сільських громад.

В рамках кожної з цих програм зусилля і ресурси спрямовуються на вирішення актуальних для кожного регіону проблем у відповідній сфері.

Про участь компанії АГРОХІМПРОДУКТ, в особі її засновника Віталія ЛИСЕНКА, у програмах соціальної і добродійної діяльності свідчать публікації місцевих ЗМІ.

Далі ⇒

Comments are closed.