Аміачна селітра

Снимок экрана 2015-02-08 в 12.11.53 AM.png

Хімічна формула – NH4NO3

Стандарт – ГОСТ 2-85

Діюча речовина – Азот 34%

Препаративна форма – гранули

Спосіб упаковки – Біг-Бег

В наявності/ Тільки оптом

Зробити замовлення

Переглянути прайс

Аміачна селітра  – добриво, що відноситься до класу мінеральних, і має хімічну формулу NH4NO3. Є продуктом, отриманим після нейтралізації азотної кислоти аміаком, утвореним при з’єднанні молекулярного азоту і водню. У готовому вигляді добриво являє собою гранулибілого кольору (можливо з жовтуватим відливом) розміром від 1 до 4 мм. При зберіганні не злежується, завдяки магнезіальним добавкам.Застосування аміачної селітри

Даний вид добрива абсолютно універсальний і може використовуватися на будь-яких грунтах. У той же час, слід пам’ятати про те, що в залежності від виду грунту, Вам може знадобитися додавати деякі інші види добрив. Наприклад, якщо на буферних або лужних грунтах, Ви можете використовувати аміачну селітру без будь-яких обмежень, то при обробці кислих грунтів, Вам необхідно буде використовувати селітру в поєднанні з вапняним борошном у рівних пропорціях.

Аміачна селітра заслужила повагу фермерів за свою високу розчинність, яка дозволяє їй відмінно засвоюватися грунтом. Традиційно, більший ефект досягається шляхом дробового внесення добрива. Такий спосіб дозволить Вам уникнути швидкого вимивання нітратного азоту із землі. Втім, відносного того, як вносити та використовувати аміачну селітру існує безліч думок і перевірених роками технологічних рішень.

Найбільш популярні два види обробки грунту: при першому з яких, аміачна селітра використовується як добриво, а при другому – як підгодівля. Різниця найчастіше полягає в кількості добрива, яке необхідно аграрію для того чи іншого виду обробки грунту. Використання аміачної селітри для основного обробітку грунтів (добрива) припускає витрата матеріалу від 3-х центнерів на 1 га оброблюваної землі. Внесення аміачної селітри в якості підгодівлі припускає використання від 1-го до 2-х центнерів добрива на 1 га грунту. Необхідно так само відзначити, що особливо ефективним є використання аміачної селітри для підживлення озимої пшениці та жита ранньою весною. Втім, підживлення звичайних зернових культур також дозволить Вам значною мірою збільшити врожайність.

Високий ефект при застосуванні досягається, якщо вносити аміачну селітру спільно з фосфором і калієм. Ні в якому разі, не слід використовувати аміачну селітру в якості добрива для таких рослин, як: кабачки, патісони, огірки і гарбуз. Використання селітри в даному випадку буде сприяти накопиченню нітратів в овочах.

Норми внесення

Озима пшениця та інші зернові – 200-360 кг на 1 га, восени.

Яра пшениця та інші зернові – 200-300 кг на 1 га, до посіву.

Озимий ріпак – 250-400 кг на 1 га, восени.

Ярий ріпак – 350 -400 кг на 1 га, до посіву.

Цукровий буряк – 300-400 кг на 1 га.

Характеристики
Основні
Вид добрива Аміачна селітра
Препаративна форма   Гранули  
Країна виробник Україна
Діючі речовини
Азот 34.0 (%)
Упаковка
Упаковка Мішок
Вага 50.0 (кг)

Comments are closed.