Сульфат амонію

dobrivo-karbamid_341e39b28dbe131_200x200_146426364598

Хімічна формула  (NH4)2SO4

Стандарт – ТУ У 00203826.014-96

Діюча речовинаАзот 21%

Препаративна форма – гранули

Спосіб упаковки – Біг-Бег

В наявності/ Тільки оптом

Зробити замовлення

Переглянути прайс

Сульфат амонію – одне з широко застосовуваних у сільському господарстві азотно-сірчане мінеральне добриво, містить 21% азоту в амонійній формі і 24% сірки. Гігроскопічність його слабка, тому при тривалому зберіганні не злежується і зберігає сипучість. Забезпечує значний приріст врожаю чаю, жита, картоплі, бавовни, рису, вівса, цукрових буряків. З успіхом конкурує з кращими азотними добривами. Сульфат амонію, завдяки амонійвой формі азоту, сумісної з сіркою, запобігає накопиченню нітратів в 3 рази, зменшує вміст радіонуклідів у рослинах в 2 рази. Може застосовуватися на забруднених територіях.

Використовується для всіх сільськогосподарських культур (від картоплі до цитрусових) на чорноземах і сіроземах. Добриво має цінну якість – низьку міграційну здатність, так як катіон амонію активно поглинається грунтом і це оберігає його від вимивання. Тому сульфат амонію рекомендують вносити на легких ґрунтах, при зрошенні, тобто там, де є потенційна небезпека втрати азоту добрива за рахунок міграційних явищ. Амонійний азот сульфату амонію засвоюється рослинами. Сірка необхідна для живлення всіх культур, так як входить до складу деяких синтезованих рослинами незамінних амінокислот.

Вимоги безпеки сульфату амонію (амонію сірчанокислого)

Сульфат амонію – негорюча речовина. При нагріванні до 235 ° C здатний розкладатися з виділенням аміаку і триокисиу сірки. Для захисту від пилу застосовують протизапорошений распіратор і брезентові рукавиці.

Упаковка, транспортування та зберігання

Сульфат амонію упаковують в чотири-, шести-шарові паперові мішки, а також у відкриті поліетиленові мішки масою 40-50 кг або без упаковки (насипом).

Транспортується всіма видами транспорту за винятком авіації, в критих транспортних засобах відповідно до правил перевезення вантажів, що діють на транспорті даного виду. Сульфат амонію насипом транспортують у спеціалізованих саморозвантажних вагонах, а також у критих автомобілях або автомобілях критих пологом.

Сульфат амонію зберігають у закритих складських приміщеннях, що виключають потрапляння опадів.

Гарантійний термін зберігання – 6 місяців з дня виготовлення.

Характеристики
Основні
Тип комплексного добрива   Мінеральне
Препаративна форма   Гранули  
Країна виробник Росія
Діючі речовини
Азот 21.0 (%)

Comments are closed.