Нітроамофоска NPK 16:16:16

amophos-12-52

Хімічна формула – NH4H2PO4+NH4NO3+KCl

Стандарт – ГОСТ 19691-84

Діюча речовина 16:16:16  – Азот 16%, Калій 16%, Фосфор 16%

Препаративна форма – гранули

Спосіб упаковки – Біг-Бег

В наявності/ Тільки оптом

Зробити замовлення

Переглянути прайс

Універсальне високоефективне комплексне азотно-фосфорно-калійне добриво для всіх видів сільськогосподарських культур

Нітроамофоску вносять в якості основного і при посівного добрива на всіх типах грунтів під всі сільськогосподарські культури. Найбільш ефективні ці добрива на чорноземах і сіроземах при зрошенні. При основному внесенні на чорноземах і грунтах важкого гранулометричного складу в нечорноземній зоні нітроамофоску доцільно вносити з осені під зяблеву оранку, а на грунтах легкого гранулометричного складу – навесні. Завдяки різноманітності марок нітроамофоска – це комплексне добриво яке може бути підібране індивідуально, з урахуванням особливостей типу грунту і вирощуваної культури.

Добриво пожежо- та вибухонебезпечне. Випускають в упакованому вигляді (мішки, біг-бег) і без упаковки (насипом). Зберігають у закритих складах.  Перевозять нітроамофоску насипом або в упакованому вигляді на всіх видах транспорту відповідно до правил перевезення вантажів, що діють на даному виді транспорту.

Застосування нітроамофоски

Добриво широко застосовується на всіх типах грунтів як основного, припосівного добрива й підгодівлі. Нітроаммофоска (НПК) 16:16:16 може використовуватися в якості основного добрива (в передпосівну культивацію) під всі сільськогосподарські культури. Високий ефект від застосування даного добрива виходить на посівах цукрових буряків.

Характеристики

Країна виробник Росія
Діючі речовини
Фосфор 16.0 (%)
Калій 16.0 (%)
Азот 16.0 (%)

Comments are closed.