Нітроамофоска NPK 23:13:8

npk-81929

Хімічна формула – NH4H2PO4+NH4NO3+KCl

Стандарт – ГОСТ 19691-84

Діюча речовина:  – Азот 23%, Калій 13%, Фосфор 8%

Препаративна форма – гранули

Спосіб упаковки – Біг-Бег

В наявності/ Тільки оптом

Зробити замовлення

Переглянути прайс

Нітроамофоска (NPK) 23:13:8 – комплексне добриво, що отримується нейтралізацією аміаком суміші фосфорної і азотної кислот з додаванням калію в упаренний розплав перед гранулюванням.

При виробництві NPK-добрив використовується сировина з мінімальним вмістом токсичних елементів (кадмію, ртуті, миш’яку і свинцю) і низькою радіоактивністю, що обумовлює їх екологічну чистоту. Вміст нітрату калію до 75%.

Нітроамофоска (NPK) 23:13:8 – забезпечує комплексне живлення рослин у всі критичні фази розвитку і розроблена спеціально для передпосівного внесення і внесення із посівом.

Нова марка нітроамофоски, яка містить безхлорну (КNO₃) форму калію, рекомендується для застосування для допосівного внесення під ярі зернові, кукурудзу, соняшник, кормові овочеві і баштанні культури на ґрунтах з низьким і середнім вмістом рухомих форм фосфату і високим вмістом обмінного калію. Може використовуватись під інші культури за умови додаткового внесення калію.

При застосуванні нітроамофоски (NPK) 23:13:8  в дозі 450 кг/га урожай всередньому складає 117 ц/га, та підтверджує  високу ефективність застосування данного добрива. Збільшення врожаю покриває всі витрати на придбання та внесення добрив.

Азот – регулює зростання, визначає урожай.

Фософор – Активізує ріст кореневої системи на ранніх етапах розвитку. Важливий при закладці генеративних органів.

Калій – регулює концентрацію клітинного соку, зберігає і утримує воду. Підвищує стійкість до заморозків і посухи.

Сірка – прискорює синтез білків

Кальцій – прискорює витрата запасних вуглеводів при проростання насіння.

Магній – входить до складу хлорофілу.

Comments are closed.