КАС-32 (Карбамідно-аміачна суміш)

Хімічна формула – NH4NO3–(NH2)2CO–H2O

Стандарт – ТУ У 113-03-629-90

Діюча речовина – Азот 32%

Препаративна форма – рідина

Спосіб упаковки – налив

В наявності/ Тільки оптом

Зробити замовлення

Переглянути прайс

Рідке добриво КАС-32 – являє собою розчин карбаміду з аміачною селітрою і містить 32% азоту. Є одним з найбільш перспективних з високою економічною ефективністю добривом. КАС має нейтральну або слаболужну реакцію, являє собою прозору або жовтувату рідину з щільністю 1,26-1,33 г / см.

Добриво КАС-32 практично не містить вільного аміаку, що виключає втрати азоту при навантаженні, транспортуванні, зберіганні та внесення в грунт. Його можна вносити за допомогою високопродуктивних агрегатів без одночасного закладення в грунт, а також з поливною водою. Крім всіх вище зазначених переваг КАС не забруднює навколишнє середовище, покращує споживання азоту під час засухи, експлуатаційні витрати на його внесення значно нижче, ніж інших добрив. КАС не токсичний, не пожежо- та вибухонебезпечний, що особливо актуально для селітр.

Розчин КАС-32 з інгібітором корозії можна перевозити в звичайних залізничних цистернах і автоцистернах. Низька температура кристалізації (-2 ° C) і замерзання (-26 ° C) дозволяє транспортувати і зберігати КАС цілий рік, особливо в заглиблених в грунт утеплених сховищах. Утворення кристалів і короткочасне замерзання розчинів КАС-32 в складських ємностях не представляє великої небезпеки, так як з підвищенням температури кристали розчиняються, і добриво повністю відновлює свої властивості.

Для зберігання розчинів можна використовувати складські ємності, призначені для аміачної води та ЖКП. При наповненні ємностей, призначених для аміачної води, необхідно враховувати, що щільність КАС в середньому 1,30 г/см³. Заливати резервуари розчином КАС понад 80% обсягу не рекомендується, так як перевищення цього рівня може призвести до деформації ємності і втрат добрива. Для попередження кристалізації і корозії металу в розчин КАС додають фосфат амонію або рідкі комплексні добрива ЖКП марки NP = 10-34, NP = 11-37 з розрахунку 0,2% Р2О5.

Характеристики
Країна виробник Україна
Діючі речовини
Азот 32.0 (%)
Упаковка
Упаковка Бочка
Обсяг 30.0 (л)
Зберігання
Термін зберігання 6.0 (міс)

Comments are closed.