Карбамід

Хімічна формула – CH4N2O

Стандарт – ГОСТ 2081-92

Діюча речовина – Азот 46.2%

Препаративна форма – гранули

Спосіб упаковки – Біг-Бег

В наявності/ Тільки оптом

Зробити замовлення

Переглянути прайс

Карбамід містить близько 46% азоту, і є найбільш концентрованим азотним добривом. Добриво випускається у двох марках А і Б. Марка А призначена для промислового використання, марка Б – для сільського господарства. Речовина добре розчиняється у воді і при зберіганні не злежується. Застосовується для всіх видів грунтів як основне і передпосівне добриво, а так само в якості підгодівлі.

Застосування карбаміду

Ефективність карбаміду, використаного в якості основного добрива, нічим не поступається відомій всім аміачній селітрі. У той же час саме карбамід містить найбільшу кількість азоту, що забезпечує високу доцільність його використання. Карбамід також використовується в якості позакореневого підживлення овочевих, плодових культур і пізньої підгодівлі пшениці, спрямованої на підвищення вмісту білка в готовому зерні.

Карбамід цінний тим, що при контакті з рослиною не відбувається опіку, а значить, не завдається шкоди листю. Ця якість забезпечує відмінну засвоюваність добрива. У той же час при поверхневому внесенні в грунт, карбамід необхідно відразу ж закладати, щоб попередити втрати азоту через випаровування аміаку. При використанні карбаміду в кислих грунтах рекомендується на кожен центнер добрива використовувати як добавки 0,8 ц карбонату кальцію. Так само карбамід можна змішувати з фосфоритного борошном або суперфосфатом.

Варто відзначити, що карбамід вкрай стійкий проти вилуговування, що особливо актуально для поливного землеробства. Добриво може бути внесено в грунт як в твердому вигляді, так у формі розчинів з іншими рідкими азотними добривами. Найбільш часто карбамід використовують як добриво для картоплі, цукрових буряків та овочевих культур.

Норми внесення

Пшениця, жито, овес: основне внесення з розрахунку 100-150 кг на 1 гектар.

Соняшник: близько 80-120 кг на 1 гектар.

Кукурудза зернова: передпосівне або основне внесення – 110-160 кг на 1 гектар.

Овочеві культури: перед посадкою вноситься 5-12 грам на 1 кв. метр; в період вегетації – підживлення з розрахунку 5-10 грам на 1 кв. метр; позакореневе підживлення до цвітіння – 3 літри робочого розчину (50-60 грам карбаміду на 10 літрів води) на 100 кв. метрів оброблюваної культури.

Дерева і чагарники, декоративні та плодово-ягідні: Підживлення проводиться через 5-7 днів після завершення цвітіння і повторна обробка через 21-28 днів – внесенням 20-30грамм карбаміду, розчиненого в 10 літрах води, або на 1 кв. метр 15-20 грам сухого карбаміду.

Характеристики
Основні
Вид добрива Карбамід
Препаративна форма   Гранули  
Країна виробник Україна
Діючі речовини
Азот 46.2 (%)
Упаковка
Упаковка Мішок паперовий
Вага 50.0 (кг)
Зберігання
Термін зберігання 6.0 (міс)

Comments are closed.